AXPO opinie o firmie

Autor: Switch Energy · Opublikowano: 07.02.2024 r.
AXPO opinie o firmie

AXPO to szwajcarski holding, który prowadzi kompleksowe usługi w zakresie produkcji, dystrybucji energii. Zajmuje się również sprzedażą energii elektrycznej, a także handluje gazem ziemnym. Firma dostarcza swoje produkty do ponad 3 mln odbiorców, które są rozmieszczone w 20 krajach na Starym Kontynencie – w tym również w Polsce.

AXPO – co to za firma?

Firma posiada 30 lokalizacji w Ameryce Północnej, Azji i Europie. Oferuje swoim Klientom innowacyjne rozwiązania energetyczne, opierając się na najnowocześniejszych technologiach. 

Bogate doświadczenie przedsiębiorstwa to niewątpliwy atut. AXPO jest już 20 lat na polskim rynku. To jeden z największych niezależnych odbiorców zielonej energii. Świadczy też usługi dla ponad 30 000 firm z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. A od kwietnia 2020 roku oferuje energię wyłącznie z potwierdzeniem pochodzenia OZE. 

Przedsiębiorstwo wspiera transformację energetyczną w kraju i rozszerza ofertę o duże projekty fotowoltaiczne. Aktualnie AXPO zatrudnia 170 pracowników, ma 20 lat doświadczenia na rynku i posiada 30 000 Klientów.

Myślisz o tym, żeby zmienić sprzedawcę energii elektrycznej? Użyj narzędzia, którym jest porównywarka cen prądu i ciesz się niższymi rachunkami za prąd.

Dlaczego warto skorzystać z usług w firmie AXPO?

Odbiorcy energii z sektora mikro, małych i średnich firm mogą skorzystać z oferty tej firmy. Dostarcza energię na bardzo korzystnych warunkach. Przeprowadza wszystkie formalności w imieniu Klienta. Jeżeli myślisz o tym, aby podpisać umowę z AXPO, możesz to zrobić w 100% online, bez wychodzenia z domu. 

To firma, która jest już na rynku ponad 20 lat i aktualnie jest jednym z wiodących niezależnych odbiorców zielonej energii. Przedsiębiorstwo jest dostępne w łańcuchu dostaw energii słonecznej. Ma duże doświadczenie w rozwoju, finansowaniu i budowie elektrowni słonecznych.

Przedsiębiorstwo pełni usługi w zakresie energii elektrycznej, gazu, a także sprzedaży zielonej energii i paneli fotowoltaicznych. Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z usług firmy, są obsłużeni kompleksowo. Z oferty mogą korzystać różne przedsiębiorstwa. Firma działa transparentnie i spełnia oczekiwania swoich Klientów, a także partnerów biznesowych. 

Klienci z sektora MŚP są obsługiwani przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi. AXPO udziela również bezpłatnej usługi kontroli parametrów dystrybucyjnych, co pozwala obniżyć koszty gazu. 

Przedsiębiorstwo daje klientom również możliwość korzystania z energii elektrycznej, która pochodzi w 100% z OZE. Jednak nie tylko. W tej firmie kupisz również panele fotowoltaiczne. 

Klienci są zadowoleni z usług AXPO. Oferty firmy są elastyczne, a zasady, na bazie których przeprowadzana jest komunikacja z Klientem, są jasne i czytelne. Działalność firmy reguluje Polsko-Szwajcarska Izba Handlowa. Oznacza to, że wykonywane usługi są na najwyższym poziomie.

Opinie na temat sprzedaży energii elektrycznej – firma AXPO

Jeżeli Twoje miesięczne zużycie energii jest duże, podejmij konkretne kroki. Jakie? Na przykład takie, jak zmiana sprzedawcy energii elektrycznej. Przy takim działaniu o zmianie musisz również poinformować dystrybutora energii. Jeżeli podpiszesz umowę, która da Ci gwarancję tańszej oferty, poczujesz się dużo stabilniej. 

Przedsiębiorstwo ma bardzo dobre opinie wśród internautów. Komunikacja z pracownikami tej firmy jest jasna i zrozumiała, a realizacja wykonywanych usług szybka i sprawna. AXPO obniża koszta i zabezpiecza przed podwyżkami na kolejne lata. 

To lider w produkcji energii z odnawialnych źródeł, takich jak: słońce, woda, wiatr. Firma inwestuje w rozwój i budowę elektrowni wodnych, fotowoltaicznych, wiatrowych i biogazowni. To pozwala na produkcję czystej energii. 

Firma posiada również szeroką sieć elektrowni. Dzięki temu mają zapewnioną ciągłość dostaw energii. Oferuje również usługi, które są związane z optymalizacją zużycia energii, co pozwala zmniejszyć koszty klientów i tym samym poprawić efektywność energetyczną.

Podsumowanie


  1. Zmiana dostawcy prądu to dobre rozwiązanie, aby uniknąć wysokich cen energii elektrycznej.

  2. Jeżeli wybierasz firmę AXPO wiedz, że decydujesz się na mocnego gracza na rynku energii z wieloletnim doświadczeniem.

  3. Korzystając z usług AXPO, możesz się spodziewać profesjonalnej obsługi i rzeczowej odpowiedzi na wszystkie pytania.

  4. AXPO oferuje umowy zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych.

  5. AXPO Polska – opinie o tej firmie są bardzo dobre. Spróbuj skorzystać z usług przedsiębiorstwa i przekonaj się.

Switch Energy

Switch Energy

Redaktor serwisu

Redakcja Switch Energy to zespół zaangażowanych autorów, a także cenionych współpracowników. Naszym celem jest wspieranie czytelników w podejmowaniu racjonalnych decyzji dot. obniżenia cen energii elektrycznej. Regularnie dostarczamy rzetelnych, aktualnych treści dotyczących branży energetycznej i OZE.

Wiedza

Skorzystaj z naszej
bazy wiedzy