Polska Energia sp. z o.o.

Pierwsza Kompania Handlowa na polskim rynku istnieje od 1999 roku. Podstawowym działaniem firmy jest obrót energią elektryczną na terenie całego kraju. Czynności te są realizowane na podstawie ustawy Prawa Energetycznego. 

Koncesję na obrót energią przedsiębiorstwo uzyskało w marcu 2020 r. Prezesem zarządu spółki jest Paweł Micuła. Polska Energia PKH wchodzi w skład grupy Tauron. 

Usługi PKH, czyli obrót energią elektryczną

Sprzedaż energii to główna czynność, którą zajmuje się firma. Przedsiębiorstwo prowadzi działania na terenie całej Polski. Jest to stabilny partner biznesowy, który ma solidne zabezpieczenie kapitałowe. Polska Energia PKH obsługuje wielu klientów. Swoje usługi przeznacza kontrahentom biznesowym oraz indywidualnym. 

Formalności związane z energię elektryczną, a raczej z jej zmianą prowadzone są sprawnie i zrozumiale. Klienci zawsze uzyskują odpowiedź na zadawane pytania, a wszystkie zadania wykonują bardzo sprawnie. Sprawdź ofertę oraz przekonaj się, która będzie dla Ciebie najlepsza. Możesz być pewny/pewna, że miesięczne rachunki powierzone tej firmie będą dużo niższe.

Polskiej Energii można zaufać, ponieważ jest to sprawdzony kontrahent na rynku energii elektrycznej. Jeżeli Twoje koszty ogrzewania są dla Ciebie zbyt duże, pomyśl o zmianie sprzedawcy energii elektrycznej. 

Polska Energia sp. z o.o. – akcje

Kapitał własny spółki wynosi 6 000 000 zł. 

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej