Fortum Marketing and Sales S.A.

Fortum Marketing and Sales S.A. jest państwową firmą energetyczną, której główna siedziba znajduje się w Finlandii. Przedsiębiorstwo wytwarza i sprzedaje energię elektryczną oraz ciepło. Spółka na polskim rynku zajmuje się sprzedażą usług związanych z odpadami, rekultywacją gleby, budownictwem środowiskowym.

Przedsiębiorstwo jako dostawca energii elektrycznej swoją działalność rozpoczęło w 2003 roku. W przestrzeni sprzedaży prądu oraz gazu ziemnego funkcjonuje od 2016 roku. Obecnie firma obsługuje ponad 104 tys. kontrahentów w zakresie dystrybucji i sprzedaży energii oraz gazu ziemnego. W 2014 roku Fortum miało największy udział w rynku energii z oznakowaniem ekologicznym w Finlandii.

Sprawdź energię elektryczną Fortum 

Sprzedawca prądu poza Finlandią działa również na obszarach Niemiec, Wielkiej Brytanii, Skandynawii czy też Rosji. Mimo że firma prowadzi szerokie spektrum działań, energia elektryczna pełni w niej bardzo ważną rolę. Przedsiębiorstwo bowiem funkcjonuje jako lider produkcji zielonej energii w Europie.

Firma rozwija energetykę, która jest przyjazna naturalnemu środowisku. Przedsiębiorstwo ma doświadczenie w produkcji energii bez emisji dwutlenku węgla w elektrowniach wodnych i jądrowych. Takie działania Fortum poza tworzeniem przyjaznego wpływu na środowisko, budują pozytywny wizerunek firmy, który zachęca potencjalnych klientów do korzystania z jej usług.

Fortum-prąd

Ofertę Fortum można polecić każdemu klientowi, dla którego dbałość o odpowiedzialność społeczną swojego przedsiębiorstwa jest ważnym zagadnieniem. Mają oni oferty prądu dla klientów indywidualnych i prądu dla firm. W firmie znajdziesz usługę dopasowaną do swoich aktualnych potrzeb, włączając w to zieloną energię. Przedsiębiorstwo prowadzi również liczne działania społeczne.

Pozytywne opinie na temat Fortum 

Fortum opinie posiada bardzo dobre. Jest to stabilny gracz na rynku energetycznym.

W przeciwieństwie do firm konkurencyjnych przedsiębiorstwo nie musiało informować klientów o wypowiedzeniu umowy. 

Komunikacja konsultantów z kontrahentami w firmie Fortum jest przeprowadzana na dobrym poziomie. Z dokonywanych działań firmy można wywnioskować, że podstawą bezproblemowej obsługi jest rzetelny zespół, któremu warto zaufać. 

Warto podkreślić, że proponowane przez firmę usługi są godne polecenia. Oferty, które u nich znajdziesz, dopasowane są do każdej kategorii klienta. Z nimi podpiszesz umowę, bez wychodzenia z domu. Jest to atut, który należy wziąć pod uwagę podczas planowania działań biznesowych.

Jeśli jesteś klientem firmy Fortum, możesz wybrać ofertę według indywidualnych preferencji, również na usługę prądu dla firm, czy klientów indywidualnych. Przedsiębiorstwo podkreśla kompleksowość swoich świadczeń. Jest to duży atut. 

Kontaktując się z ich przedstawicielem, bez problemu dopełnisz formalności. Mogą one dotyczyć na przykład umów lub wniosków dla dużych i małych przedsiębiorstw. W firmie Fortum bez problemu dostaniesz odpowiedź na wszystkie zadane pytania, nawet po podpisaniu umowy.

Notowania Fortum

Dostawca ciepła jest notowany na giełdzie NASDAQ OMX Helsinki. 

Fortum ceni kompleksowość swoich usług

Firma działa w 10 krajach na świecie, m.in. w krajach skandynawskich i bałtyckich, Indiach, Polsce, zatrudniając blisko 9 tys. pracowników. Komfort klienta jest dla nich ważnym aspektem. 

Decydując się na umowę z tą firmą, masz do wyboru listę usług, z których możesz skorzystać. 

Umowa na prąd, realizacja płatności i faktury. To elementy, które bez problemu omówisz w firmie. Fortum profesjonalnie traktuje obsługę klienta. A zatem niezbędne informacje zawsze będą dla Ciebie dostępne od ręki. W tej firmie nie musisz podpisywać umowy osobiście, możesz to zrobić zdalnie. 

Podstawowe informacje o Fortum Marketing and Sales S.A.

Pełna nazwa firmy: Fortum Marketing and Sales S.A.

NR KRS: 0000378299

NR NIP: 7811861610

NR REGON: 301677244

Forma prawna: Spółka akcyjna

Kapitał zakładowy: 69,7 mln zł 

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 17 lutego 2011 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej