Eniga sp. z o.o.

Eniga sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo powstało w 1995 roku. Obecnie zajmuje się obrotem energii elektrycznej oraz gazu. Jego główna siedziba mieści się w Słupsku. Z ofert tej firmy korzystają klienci indywidualni oraz biznesowi.

Sprzedaż energii elektrycznej 

Eniga to zaufany dostawca energii elektrycznej i gazu dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Na podstawie koncesji wydanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki, firma od 2002 roku zajmuje się obrotem energią na polskim rynku energetycznym. 

Przedsiębiorstwo jest również wytwórcą energii z OZE. Korzysta z takich źródeł jak energia słoneczna, czy wiatrowa. Jako odpowiedzialna firma, Eniga w 2022 roku w województwie pomorskim ma postawić nową farmę fotowoltaiczną. Wytworzona energia sprzedawana będzie bezpośrednio do obsługiwanych przez firmę odbiorców końcowych. Obecnie w zakresie energii odnawialnej, obsługiwani Prosumenci są wirtualni i zbiorowi. 

Sprzedaż prądu dla firm odbywa się na terenie całej Polski. Firma posiada o 50% niższą opłatę handlową za prąd niż sprzedawcy energii na rynku konkurencyjnym. Oferty kierowane są do różnych typów odbiorcy. Tak dokładniej, usługi oferowane są klientom indywidualnym oraz właścicielom przedsiębiorstw.

Klienci posiadają pozytywne opinie na temat firmy.

Zmień rachunki na energię elektryczną 

Jeżeli chcesz zmniejszyć wysokość opłat za prąd w swojej firmie – skorzystaj z naszej porównywarki. Dowiedz się, jakie są aktualne ceny na rynku. Weź sprawy w swoje ręce i przestań przejmować się energią elektryczną. Zmień sprzedawcę energii przez internet. 

Akcje firmy Eniga 

Firma posiada 60 udziałów o łącznej wartości 6.000,00 zł.

Podstawowe informacje o Eniga sp. z o.o.

Pełna nazwa firmy: EWE Energia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

NR KRS: 0000735911

NR NIP: 5252753210

NR REGON: 380485158

Forma prawna:  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kapitał zakładowy:  6 tys. zł  

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 11 czerwca 2018 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej