E.ON Polska S.A.

E.ON Polska S.A. to spółka akcyjna w branży energetycznej, której główna siedziba mieści się w Niemczech. Jest jedną z 30 spółek wchodzących w skład indeksu DAX. Przedsiębiorstwo obsługuje około 53 miliony klientów. Jest właścicielem ponad 1,3 mln km sieci dystrybucyjnych energii elektrycznej, gazu i ciepła w całej Europie. E.ON pełni usługi w zakresie sprzedaży energii natomiast jako dystrybutor działa głównie na terenie Warszawy.

Około 1 milion użytkowników w całej Polsce korzysta z usług przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy są to mali, duzi odbiorcy, czy klienci indywidualni, mogą korzystać z usług firmy. Dawniej E.ON nosił nazwę Innogy. W 2019 doszło do zmiany. Firma oprócz nadania swojej nazwy, przejęła również aktywa od RWE.

Firma skupia największych dystrybutorów i operatorów energii elektrycznej i gazu ziemnego w Europie. Swoje działania przeznacza zarówno dla małych i dużych przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. E.On obsługuje w całej Polsce klientów.

E.ON na Giełdzie Papierów Wartościowych

Przedsiębiorstwo notowane jest na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Aktywa sieciowe firmy wynoszą ok. 35 mld EUR. E.ON posiada 15,5 proc. udziałów w Nord Stream 1.

Oferta na energię dla klientów biznesowych 

E.ON posiada usługi, które dotyczą energii elektrycznej oraz energii odnawialnej. Swoje oferty kieruje zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorców. Nieważne, w jakiej taryfie się znajdujesz. Nasi doradcy są w stanie zapewnić Ci dobre stawki. Skorzystaj z ofert energii zgodnie z proponowaną usługą. Jeżeli szukasz rozwiązań w takich obszarach – ta firma jest dla Ciebie. 

Jeśli jednak nadal stoisz przed dylematem wyboru energii – możemy Ci w tym pomóc. Sprawdź, jak w prosty sposób można skorzystać z naszej porównywarki. Wybierzemy dla Ciebie usługę energii elektrycznej zgodnie z ofertą. Dzięki temu zminimalizujesz miesięczne koszty ponoszone w swoim przedsiębiorstwie.

Działaj w różnych obszarach energii 

Jeśli Twój licznik prądu pokazuje wysokie zużycie, a miesięczny koszt szokuje  – to znak, że należy zmienić sprzedawcę energii elektrycznej. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Zobacz dostępne usługi i przejmij kontrolę nad swoimi rachunkami. Skorzystaj z porównywarki.

Wiele firm posiada oferty, z których można korzystać zdalnie. Wystarczy, że wypełnisz w domu wniosek online. Oznacza to szybkie działanie, które zajmie Ci maksymalnie 3 minuty. 

Zmień energię oraz ciesz się swoim budżetem. Przejdź do formularza.

Jeśli obecna umowa Cię nie satysfakcjonuje, możesz z niej zrezygnować. Nasi doradcy zajmą się formalnościami za Ciebie. Działamy kompleksowo oraz szybko wprowadzamy zmiany. Wybierz odpowiednią ofertę oraz ciesz się niższymi kosztami. Możesz zostać w sferze bezpieczeństwa, aby poczuć satysfakcję z uzyskanych oszczędności dla swojej firmy. 

Podstawowe informacje o E.ON Polska S.A.

Pełna nazwa firmy: E.ON Polska S.A.

NR KRS: 0000011733

NR NIP: 5250000794

NR REGON: 010330646

Forma prawna: Spółka akcyjna

Kapitał zakładowy: 165,1 mln zł 

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 11 maja 2001 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej