Tradea sp. z o.o.

Tradea sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które w branży energetycznej funkcjonuje od 2010 roku. 

Działania tej firmy głównie skupiają się na obrocie energią na rynek ogólnopolski i europejski. Dużą zaletą firmy jest doświadczony zespół z 22-letnim know-how w sektorze energii elektrycznej. Tradea swoje usługi kieruje do klientów firmowych i indywidualnych. Każde przedsiębiorstwo dostrzeże w tej firmie potencjał współpracy i atrakcyjność ofert.

W zakresie energetyki Tradea proponuje kompleksową obsługę wytwórcy podczas wejścia na rynek i utrzymaniu się na nim. Celem firmy jest tworzenie skutecznych i kompleksowych rozwiązań dla podmiotów działających na rodzimym rynku. Przedsiębiorstwo posiada ponad 220 MWe mocy, która zakontraktowana została od ok. 130 wytwórców. Tradea sprzedaje prąd dla firm i klientów indywidualnych. 

Handel energią elektryczną

Firma na rynku energii działa już 12 lat. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że Tradea opinie wśród internautów ma bardzo dobre. Działalność przedsiębiorstwa skupia się na hurtowym handlu energią elektryczną. 

Uzyskało ono koncesję na obrót energią w 2021 roku. Jednak energetyka to nie jedyny sektor, którym zajmuje się firma. Oferta Tradea przeznaczona jest również dla klientów, którzy interesują się odnawialnymi źródłami energii.  Firma obsługuje również prosumentów biznesowych oraz małe elektrociepłownie.

Sprzedaż energii do odbiorców końcowych wymaga doświadczenia, które w firmie Tradea jest mocną stroną. Zdobyte know-how podczas współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami energetycznymi to niewątpliwy atut przedsiębiorstwa. Jeżeli myślisz o optymalizacji kosztów w swojej firmie, możesz sprawdzić, która oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza oraz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej.

Porównaj ceny energii elektrycznej

Tradea w 2016 roku stała się częścią Grupy Unimot S.A. Taki ruch umocnił spółkę, dzięki czemu obecnie może ona podejmować coraz większe wyzwania i spełniać oczekiwania największych podmiotów. 

Akcje spółki Tradea

Spółka posiada kapitał zakładowy, którego wartość wynosi: 5 800 000,00 zł.

Podstawowe informacje o Tradea Sp. z o.o.

Pełna nazwa firmy: Tradea Sp. z o.o.

NR KRS: 0000368056

NR NIP: 5732813900

NR REGON: 241750310

Forma prawna: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kapitał zakładowy: 5,8 mln zł 

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 18 października 2010 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej