Plus Energia sp. z o.o.

Plus Energia jest spółką pełniącą usługi w sektorze energetycznym. Swoje działania rozpoczęła w 2007 roku. Usługi firmy opierają się na sprzedaży energii z odnawialnych źródeł, optymalizacji jej zużycia i poprawie efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach. 

Podstawowym działaniem firmy jest dystrybucja energii elektrycznej i kontrola jej kosztów oraz zużycia. Oferty, które posiada, kierowane są do małych i dużych klientów biznesowych. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie. 

Przedsiębiorstwo swoje działania opiera na praktycznej wiedzy i profesjonalnym podejściu do sektora energetyki. Wartościami, którymi się kieruje, są: partnerstwo, uczciwość, innowacje i produktywność. To dzięki nim spółka jest w stanie świadczyć usługi nawet najbardziej wymagającym firmom.

Nazwa firmy Plus Energia bardzo często jest mylnie odczytywana, jako Energia Plus. To nic innego, jak program priorytetowy, który w latach 2019–2020 gwarantował dofinansowanie przedsięwzięć, które prowadzą do zmniejszenia szkodliwych emisji do atmosfery.

Plus – oferty na energię elektryczną dla firm

Firma w zakresie energii elektrycznej proponuje klientom sprzedaż prądu dla firm i klientów indywidualnych, a także zakup i dzierżawę elektroenergetycznej infrastruktury. Usługi outsourcingowe umożliwiają optymalizację kosztów w firmach. 

Przedsiębiorstwo ze swojej strony daje wsparcie klientom również w przestrzeni fotowoltaiki. Jeżeli myślisz o instalacji paneli fotowoltaicznych w dbałości o środowisko – na infolinii Plusa znajdziesz pomoc oraz szeroki dostęp do informacji.

Zużycie energii oraz idące za nią wysokie opłaty, mogą mieć wpływ na trudności optymalizacji budżetu w Twojej firmie. Skorzystaj z naszej porównywarki i dowiedz się, jakie są aktualne ceny energii elektrycznej na rynku.  

Plus Energia – akcje 

Kapitał zakładowy spółki Plus Energia wynosi 54 950,00 zł.

Podstawowe informacje o Plus Energia sp. z o.o.

Pełna nazwa firmy: Plus Energia sp. z o.o.

NR KRS: 0000281921

NR NIP: 5252395130

NR REGON: 140974038

Forma prawna: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kapitał zakładowy: 55 tys. zł  

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 1 czerwca 2007 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej