Orange Polska S.A. 

Przedsiębiorstwo jest przedstawicielem sieci komórkowej Orange, który w swoich usługach posiada również oferty na energię elektryczną i gaz. Świadczenia, których udziela Orange Energia, są przeznaczone dla klientów indywidualnych i biznesowych. Firma na rynku pojawiła się w 2005 roku. Obecnie na całym świecie zatrudnia ponad 186 000 pracowników.  

Orange Energia-oferta na energię elektryczną 

Orange energia posiada koncesję na sprzedaż energii elektrycznej od 2014 roku. Została przyznana przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Firma w swojej ofercie proponuje czystą energię pochodzącą w 100% ze źródeł odnawialnych. Decydując się na propozycje Orange Energii, możesz być pewien, że do dyspozycji będziesz mieć wiele atrakcyjnych usług zarówno u sprzedawcy, jak i na giełdzie. 

Przedsiębiorstwo posiada również bezpieczny mechanizm indeksowania stawki. Jeżeli zużyty prąd w Twojej firmie przynosi zbyt wysokie rachunki – przejście na stałą cenę energii będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Korzystając z usług Orange, bez problemu dotrzesz również do usług energetycznych.

Podpisanie umowy to bardzo prosty proces, który można wykonać zdalnie. Jeżeli nie korzystasz jeszcze z energii Orange, musisz wiedzieć, że mają wiele atrakcyjnych ofert. Wybierając ofertę Orange energia, możesz być spokojny o formalności – firma zadba o nie za Ciebie.

Czy warto zmienić sprzedawcę prądu w firmie?

Warto pamiętać, że dostawcy energii nie można zmienić, sprzedawcę tak. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest dobrym sposobem na zbicie rachunków. Jeśli miesięczne zużycie prądu w Twojej firmie jest wysokie – to jeden ze znaków, który świadczy o tym, że czas na zmianę oferty lub sprzedawcy.

Jednak przed podjęciem działań, warto zorientować się, jakie ceny energii obecnie dostępne są na rynku. Na bazie porównania można znaleźć usługę, która jest uszyta na miarę pojawiających się potrzeb. Aby świadomie podjąć decyzję – skorzystaj z porównywarki cen prądu.

Akcje Orange 

Kapitał zakładowy firmy wynosi 3.937.072.437 zł.

Podstawowe informacje o Orange Polska S.A.

Pełna nazwa firmy: Orange Polska Spółka Akcyjna 

NR KRS: 0000010681

NR NIP: 5260250995

NR REGON: 012100784

Forma prawna: Spółka akcyjna

Kapitał zakładowy: 21,3 mln zł

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2 maja 2001 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej