Novum powstało w sierpniu 2007 roku. Początkowo firma sprawowała usługi tylko w zakresie działań operatorskich pod nazwą: Telekomunikacja NOVUM sp. z o.o. 

Przedsiębiorstwo na rynek sprzedaży energii elektrycznej weszło w styczniu 2013 roku, działając na podstawie koncesji otrzymanej przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. 15 października 2010 roku firma przekształciła się w spółkę akcyjną i z nazwą Novum S.A. funkcjonuje do dziś. 

Wartości, o których komunikuje firma Novum:

  • uczciwość wobec klientów i pracowników,
  • pomysłowość rozwiązań,
  • kultura organizacyjna i jasne zasady współpracy.

Sprzedawca energii elektrycznej 

W Novum oferty na sprzedaż energii elektrycznej są zawiązywane z klientami na korzystnych warunkach. W tej firmie cena prądu dla firm uzależniona jest od danej oferty, która jest zatwierdzana przez Prezesa URE.

Jeżeli widzisz jednak jakąś nieprawidłowość w swojej taryfie i masz wątpliwości dotyczące świadczonych usług, u tego sprzedawcy prądu zyskasz nielimitowany dostęp do informacji. Konsultanci wyjaśnią Ci wszystkie szczegóły oraz odpowiedzą na zadane pytania. 

Pytając o daną ofertę, dowiesz się, jak wysokie rachunki będą jej towarzyszyć w skali miesiąca. Konsultant przybliży Ci ceny danych taryf. Formalności takie jak podpisanie umowy w firmie czy zapoznanie się z ofertą na dane produkty przebiegają bardzo sprawnie i na każdym etapie są jasne i klarowne.

Usługi w ofercie Novum 

Novum S.A. świadczy usługi związane z energią elektryczną i gazem. Przedsiębiorstwo w swojej ofercie skupia się na sprzedaży świadczeń telekomunikacyjnych oraz energetycznych. Kieruje je do klientów indywidualnych, małych i dużych przedsiębiorców.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące podjęcia współpracy – wszystkie informacje znajdziesz w firmie Novum. Opinie w sieci są różne – nie należy się nimi sugerować. Najlepiej zadbać o kontakt z placówką w celu uzyskania aktualnych informacji dotyczących konkretnej taryfy. 

Jeżeli szukasz rozwiązania szytego na swoją miarę, skorzystaj z porównywarki ofert. Dzięki niej zorientujesz się, jaka jest sytuacja cenowa na rynku energetycznym. Porównaj oferty oraz sprawdź, jakie są ceny prądu.

Podstawowe informacje o Novum S.A.

Pełna nazwa firmy: Novum S.A.

NR KRS: 0000368094

NR NIP: 9491924705

NR REGON: 152185875

Forma prawna: Spółka akcyjna

Kapitał zakładowy: 17,7 mln zł 

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 15 października 2010 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej