Marka Lumi  jest częścią największej grupy kapitałowej PGE. Została stworzona, aby pozyskiwać nowych klientów z innych obszarów Polski. Firma swoją działalność rozpoczęła w 2018 roku. Jest to podmiot, który istnieje od 5 lat  wśród sprzedawców prądu. Ma on na celu poprawę usług energetycznych na terenie Warszawy. 

Każdy mieszkaniec stolicy z obszaru Stoen Operator może podpisać umowę z Lumi. Głównym produktem, który firma oferuje, jest sprzedaż energii elektrycznej. Przedsiębiorstwo działa zgodnie z kodeksem standardów etycznych odpowiedzialnego biznesu. 

Lumi jako sprzedawca prądu

Lumi posiada oferty na energię elektryczną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Obecnie opłata handlowa firmy wynosi: 7,35 zł/mies, jest to korzystna stawka. Firma swoje usługi udziela również zdalnie. To spore udogodnienie dla potencjalnych kontrahentów. 

Podpisy umów oraz innych dokumentów, mogą zostać wykonane bez wychodzenia z biura bądź domu. Firma zapewnia całkowitą opiekę nad przebiegiem formalności, czym zyskuje wśród potencjalnych odbiorców prądu. Jeżeli szukasz atrakcyjnych cen prądu – jesteś w dobrym miejscu.  

Cena prądu z Lumi, czyli niższe ceny za energię elektryczną

W ostatnim czasie stawki za prąd stały się niższe za sprawą Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej. Oznacza to, że obecne cenniki firmy uwzględniają niższą cenę akcyzy i podatku VAT. Takie warunki, a także  związane z nimi niższe opłaty, będą obowiązywać do 31.12.2022 roku. 

Akcje Lumi 

Firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2009 roku. 

Podstawowe informacje o Lumi PGE

Pełna nazwa firmy: Orange Polska Spółka Akcyjna 

NR KRS: 0000013479

NR NIP: 6420000642

NR REGON: 273204260

Forma prawna: Spółka akcyjna

Kapitał zakładowy: 2,5 mld zł 

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 23 maja 2001 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej