ERGO Energy sp. z o.o.

Ergo Energy jest spółką energetyczną. Działania firmy dotyczą: dystrybucji energii elektrycznej, obrotu prądem dla firm, usług okołoenergetycznych oraz budowania infrastruktury elektroenergetycznej.

Przedsiębiorstwo na rynku pracy funkcjonuje od 2011 roku. Innowacje to drugie imię Ergo Energy. Oferty tej firmy są przeznaczone zarówno dla właścicieli przedsiębiorstw jak i dla posiadaczy gospodarstw domowych. Panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, czy mikroturbiny wiatrowe to urządzenia, które Ergo posiada w swojej ofercie. 

Projekty zrealizowane przez firmę w 2012 roku dotyczą rozwoju oraz wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Są to między innymi: Home Power by Ergo i Biznes Power by Ergo, ErgoAudyt, EOS – Energo Optymizing System. 

Ergo Energy – sprzedawca energii elektrycznej

Główną działalnością firmy jest obrót i dystrybucja energią elektryczną. Przedsiębiorstwo koncesję na powyższe działania uzyskało w 2011 i 2015 roku. Spółka przygotowała oferty zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W tej przestrzeni Ergo Energy w swojej ofercie posiada różnorodne usługi.

Prowadzenie badań i rozwój technologii to kolejna rzecz, do której Ergo Energy przykłada wagę. Celem firmy w tej przestrzeni jest wyrównanie szans rozwoju na całym świecie. Narzędziem wykorzystywanym przez nich do takich działań jest program akceleracyjny. Jego idea to pomoc nowym firmom w rozwoju i zajęciu stabilnej pozycji na rynku.

Jeżeli chcesz się zorientować, jakie obecnie panują ceny na rynku energetycznym – skorzystaj z naszej porównywarki oraz wybierz sprzedawcę dla siebie. Niezależnie od tego, na jaką firmę się zdecydujesz – znajdziesz ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. 

Ergo Energy – akcje

Kapitał zakładowy spółki wynosi: 1 066 000,00 zł.

Podstawowe informacje o ERGO Energy sp. z o.o.

Pełna nazwa firmy: EWE Energia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

NR KRS: 0000384391

NR NIP: 5851460460

NR REGON: 221202178

Forma prawna:  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kapitał zakładowy: 1,1 mln zł  

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 22 kwietnia 2011 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej