Firma istnieje na rynku od 2001 roku oraz zajmuje się obrotem energii i gazu ziemnego. Jest to przedsiębiorstwo energetyczne, którego siedziba w Polsce ulokowana jest w Warszawie. Elektrix działa również w Czechach oraz Danii. Kwestią, która wzmacnia wiarygodność funkcjonowania firmy, jest posiadanie przez nią statusu Członka Towarowej Giełdy Energii.

Handel energią elektryczną i gazem ziemnym to główne sektory, którymi się zajmuje.

Elektrix posiada wszelkie możliwe zezwolenia na prowadzenie działalności. Obecnie funkcjonuje na podstawie koncesji wydanych przez Prezesa Regulacji Energetyki. Obejmują one:

  • obrót gazem ziemnym z zagranicą,
  • obrót paliwami ciekłymi,
  • obrót paliwami gazowymi, 
  • dystrybucji energii elektrycznej,
  • obrót energią elektryczną. 

Przedsiębiorstwo uczestniczy w takich programach jak: „Solidna Firma”, „Rzetelna Firma”, co świadczy o jej zainteresowaniu tematem budowania biznesu na stabilnych fundamentach. To dzięki takim działaniom spółka Elektrix zdobyła „Certyfikat Wiarygodności Biznesowej”. 

Elektrix jako sprzedawca energii elektrycznej dla firm

Według internautów Elektrix opinie ma bardzo dobre. Jest to stabilny kontrahent na rynku energii elektrycznej. Mimo dużej liczby firm sprzedażowych nadal zajmuje wysokie miejsce. Przedsiębiorstwo usługę sprzedaży prądu kieruje tylko do klientów biznesowych. 

Dobrze sobie radzi na rynku energii a oferty, które proponuje, zapewniają zarówno stałą, jak i zmienną stawkę za prąd. Firma Elektrix oferuje niskie ceny energii elektrycznej.

Jeśli poszukujesz dla siebie najkorzystniejszego rozwiązania – zorientuj się, jakie są ceny energii elektrycznej na rynku.

(button) porównaj ceny energii elektrycznej 

Elektrix – Akcje 

Kapitał zakładowy firmy wynosi: 1 000 000,00 zł.

Firma posiada udziały na rynku niemieckim w spółce ATW Kapital GmbH.

Podstawowe informacje o Elektrix S.A.

Pełna nazwa firmy: Elektrix S.A.

NR KRS: 0000663770

NR NIP: 5272347772

NR REGON: 017319553

Forma prawna: Spółka akcyjna

Kapitał zakładowy: 1 mln zł

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 15 lutego 2017 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej