Audax Renewables sp. z o.o.

Spółka Audax Renewables nie tylko dla klientów indywidualnych

Audax to polska firma, która powstała w 2012 roku. Jej główną działalnością jest dostarczanie klientom prądu i gazu. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 1900 pracowników. Jego główna siedziba znajduje się w Barcelonie. Spółka ma oferty na sprzedaż gazu i energii dla klientów indywidualnych. Klient biznesowy również znajdzie w tej firmie ofertę dla siebie. Obecnie przedsiębiorstwo obsługuje ponad 300 000 osób. 

Audax – energia 

Audax jest niezależną firmą, której siedziba znajduje się w Barcelonie. Przedsiębiorstwo produkuje czystą energię, która jest wytwarzana za pomocą źródeł odnawialnych. Poza działaniami w sektorze OZE firma prowadzi także sprzedaż energii elektrycznej i gazu dla firm i osób prywatnych. 

Spółka posiada farmy wiatrowe i fotowoltaiczne w Hiszpanii​, Indiach​, Panamie, Polsce i Francji. Poza terenami Hiszpanii Audax swoje działania rozprzestrzenił również w Portugalii, Włoszech, Niemczech Polsce, Holandii czy też Węgrzech. Spółka dostała koncesję na sprzedaż gazu 5 marca 2015 r. Natomiast zezwolenie na sprzedaż prądu ma do 23 maja 2023 roku. Audax to rzetelny sprzedawca energii. 

Od tej firmy można kupić prąd dobrej jakości. Warunkiem współpracy jest jedynie podpisanie umowy. Jeżeli w swoim comiesięcznym rachunku nie chcesz realizować opłaty handlowej, możesz sprawdzić, czy u tego sprzedawcy podlega ona negocjacjom.

Początek spółki Audax 

Za początek firmy Audax Energia uznaje się rok 2012. To wtedy przedsiębiorstwo Orus Energia przekształciło się w większą spółkę o nazwie Audax. Początkowo przedsiębiorstwo funkcjonowało w Hiszpanii, następnie ewoluowało, wchodząc na rynek Portugalii. Obecnie prosperuje na terenie 7 krajów europejskich: Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polski, Francji i Holandii. Aktualnie na grupę składa się 20 spółek 

Audax akcje 

Od 2007 roku jest notowana na ciągłym rynku hiszpańskiej giełdy. 

Kapitał zakładowy firmy wynosi: 11 253 850,00 zł. 

Podstawowe informacje o Audax Renewables Sp. Z O.O.

Pełna nazwa firmy: Audax Renewables Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

NR KRS: 0000335601

NR NIP: 5272609597

NR REGON: 141981827

Forma prawna:  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kapitał zakładowy:  11,3 mln zł

Data wpisu do rejestru przedsiębiorców:  26 sierpnia 2009 r.

Organ reprezentacyjny: ZARZĄD

Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej